O společnosti

Firma Cetea s.r.o. nabízí partnerům od roku 2005 dodávky sortimentu zahradní a lesní techniky, ochranných pomůcek a náhradní díly i příslušenství k dodávaným výrobkům.

Prioritami jsou

  • Partnerský přístup
  • Dlouhodobě orientovaný a efektivní business
  • Celorepubliková distribuce
Jsme dynamická, úspěšně se rozvíjející společnost nabízející prostřednictvím dodávaných výrobků a služeb koncovému zákazníkovi příjemnější a efektivnější práci na zahradě, v lese nebo v domácnosti.

Snapper, Murray, Simplicity

Snapper znamená inovaci, kvalitu a spolehlivost.
V roce 1951 byla uvedena na trh jako první na světě pojezdová rotační sekačka na trávu značky Snapper a sečení trávy dostalo novou dimenzi. Od té doby miliony spokojených zákazníků oceňují kvalitu, spolehlivost a účelnost mnoha technických patentů nabízejících komfort pro práci i minimální požadavky na servis. Můžete využít výhod diskové převodovky, antivibračního systému motorů AVS© nebo jedinečných vlastností mulčovacích nožů Ninja©. Podobné vlastnosti najdete i u značek Murray a Simplicity vybavené motory Briggs&Stratton, vyrobené z kvalitních materiálů s důrazem na účelnost a komfort použití.

Agama, World

V našem sortimentu naleznete spolehlivé štípače, drtiče a sněhové frézy AGAMA. Sekačky a kultivátory World jsou osazeny motory Briggs&Stratton a vyznačují se spolehlivostí, robustní konstrukcí a velmi příznivým poměrem výkon/cena.

Fiskars

Nabízíme kvalitní zahradní nářadí a domácí potřeby Fiskars.
CETEA s.r.o., K. Světlé 2555, 370 04 České Budějovice
Provozovna: Třebíčská 74B, 594 01 Velké Meziříčí
tel.: +420 566 501 902-903, e-mail: objednavky@cetea.cz
MURRAY SNAPPER WORLD